Cookies op www.aereshogeschool.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Overweeg je een carrièreswitch en is docent worden in het onderwijs misschien iets voor jou? Of werk je al in het onderwijs en ben je toe aan een volgende stap in je carrière? Dan hebben wij de juiste lerarenopleiding voor jou! Aeres Hogeschool Wageningen is de grootste opleider van leraren in het beroepsonderwijs.
Heb je al een aantal jaar praktijkervaring in de groene sector, horeca/bakkerij of als docent in het onderwijs? Dan kom je wellicht in aanmerking voor een verkort traject of een aantal vrijstellingen. Onze opleidingen zijn ook in deeltijd te volgen. Je studeert een dag in Wageningen en de rest leer je in de praktijk. Daardoor kun je je werk/privé en studie prima combineren.
Als je al een aanstelling hebt als docent in het (v)mbo, dan kun je onder bepaalde voorwaarden de opleiding volgen via het traject Zij-instroom in Beroep. Je werkgever ontvangt dan subsidie.
Of je nu als fulltime docent, instructeur, of als innovator van het onderwijs aan de slag wil gaan: je kunt jouw rol in het onderwijs zelf vormgeven. Op deze pagina vertellen we je meer over welke mogelijkheden je hebt. Zo maak je de beste keus voor jouw toekomst.
Stel je vraag aan het bureau Opleidingsadvies & Toelating door een e-mail te sturen naar toelating.hogeschool.wageningen@aeres.nl.