Cookies op www.aereshogeschool.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Het programma bestaat uit drie verschillende programma's die ontwikkeld zijn door de groene hogescholen (Aeres Hogeschool, HAS Hogeschool en Van Hall Larenstein) en Wageningen University & Research / Wageningen Academy in opdracht van LNV.
Vanuit onze rol als opleiders van de toekomstige generatie agrariërs zien wij het als onze taak om agrarische ondernemers te ondersteunen in de transitie naar een duurzame en toekomstbestendige sector. Wij willen boeren helpen om op een onafhankelijke manier, afgewogen keuzes te kunnen maken richting verantwoord ondernemerschap op het gebied van stikstofreductie. De inzet van de expertise die wij als kennisinstellingen in huis hebben ligt voor de hand.
Agrarisch ondernemers en adviseurs kunnen bij de groene hogescholen en Wageningen Academy terecht voor masterclassess, cursussen en trainingen. Het praktijkgerichte aanbod richt zich op drie verschillende thema’s:
Als financiële ondersteuning kunnen agrarische ondernemers en adviseurs gebruik maken van de Subsidieregeling Agrarische Bedrijfsadvisering en Educatie (SABE).
De vouchers zijn aan te vragen via rvo.nl. Meer weten over de subsidieregeling? Bekijk de website van het RVO.