Cookies op www.aereshogeschool.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
De AID van 2021 zal gewoon doorgaan! Wel zijn er door het corona-virus een aantal aanpassingen gedaan ten opzichte van een ‘normale’ AID. Afhankelijk van je opleiding zal de AID 2021 plaatsvinden van 11-14 augustus of van 16-19 augustus. Op dit moment is de exacte verdeling nog niet bekend. Zodra deze duidelijk is, zal dit worden gecommuniceerd op onze website en sociale media. De verdeling wordt duidelijk voordat de inschrijvingen open zullen gaan op 26 april.
Het AID-bestuur is hard aan het werk om een AID te organiseren. Het is namelijk nog steeds heel belangrijk om de stad, haar verenigingen en je medestudenten te leren kennen.
Houd de website, Facebook of Instagram van AID Wageningen in de gaten voor updates over de komende AID. Zorg dat je erbij bent, zodat we er een “Out of this world” AID van kunnen maken!
Kijk onderstaand filmpje om het thema van AID 2021 te ontdekken:
En kom alvast in de stemming met de aftermovie van AID 2019: