Cookies op www.aereshogeschool.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Aeres wil in een veranderende wereld Groene Veranderaars opleiden. De ambitie is om uit te groeien tot een organisatie die toonaangevend is in praktijkgericht beroepsonderwijs en ondersteunend onderzoek op het gebied van agro, food, groene leefomgeving, dier en techniek.
En hoe gaaf is het dan dat twee van onze collega’s in de Food-100 staan?! De Food-100 is een lijst met 100 verduurzamers, vernieuwers en aanjagers die ons voedselsysteem willen verbeteren en willen bijdragen aan het oplossen van onze klimaat- en voedseluitdagingen. Met deze lijst willen de initiatiefnemers en de jury mensen die geloven in beter en eerlijker eten en drinken voor iedereen aanmoedigen en een podium bieden, zodat zij nóg meer impact kunnen maken. Want “zonder hen geen verandering”, zoals ze dat zelf zeggen.
Opgenomen in de lijst zijn Marieke Creemers, docent Voedseltransitie bij Aeres Hogeschool Almere en Ron Methorst, lector Omgevingsinclusief Ondernemen bij Aeres Hogeschool Dronten, en daar zijn wij enorm trots op.
“Wat een voorrecht om de nieuwe generatie mensen voor landbouw en voedsel op weg te mogen helpen."