Cookies op www.aereshogeschool.nl
Aeres gaat zeer zorgvuldig om met haar informatie en zal deze gegevens nooit aan derden ter beschikking stellen.
Heb je passie voor marketing, sales, productontwikkeling of dienstverlening en zie jij jezelf wel voor de klas staan? Dan is de studie Docent en kennismanager Dienstverlening en Producten iets voor jou! Met dit diploma geef je les in het (v)mbo in alles wat je doet en maakt voor een ander. Zoals eventmanagement, marketing & sales, 2D en 3D ontwerpen en het ontwikkelen van websites en apps. Ook geef je aandacht aan duurzaamheid en het werken aan natuur en milieu. Zo leid jij nieuwe generaties van ondernemers en creatieve makers op.
In het eerste jaar maak je kennis met de verschillende vakgebieden. Je leert bijvoorbeeld over de ins en outs van het organiseren van evenementen en krijgt les in marketing en het maken van content (website, social media, video, etc.). Daarnaast leer je hoe mensen leren én hoe je informatie op een duidelijke en creatieve manier met anderen deelt. Je volgt daarvoor vakken als pedagogiek, didactiek en presenteren.
In het tweede en derde jaar leer je meer over didactiek, pedagogiek, presenteren en communicatie. Je verdiept je verder in marketing, eventmanagement en andere onderdelen van Dienstverlening & Producten en leert meer over de laatste trends en ontwikkelingen. Ook ga je samen met medestudenten aan de slag met onderzoeks- en adviesopdrachten uit de praktijk.
In het vierde jaar ga je afstuderen en werk je aan je zelfgekozen eindopdracht.
Na de opleiding ben je bevoegd om les te geven in het profiel Dienstverlening en Producten in het vmbo, mbo en hbo. Ook kun je aan de slag in het bedrijfsleven of bij de overheid. Voorbeelden van beroepen zijn:
Ben je ondernemend en droom je over een eigen bedrijf? Ook dat kan natuurlijk met deze praktijkgerichte opleiding.