Open dag Wageningen

Open Dag Wageningen op 6 april

Date -

Weet jij al welke studie bij je past? Tijdens onze open dag ontmoet je docenten en studenten en maak je o.a. kennis met het diverse studieaanbod door het volgen van interessante, interactieve voorlichtingen & presentaties. Op deze manier maak je op een leuke manier kennis met ons en onze hogeschool, zodat jij de juiste studiekeuze kunt maken! Zien we je dan?

Wat kun je verwachten?

Tijdens de Open Dag staan al onze docenten en studenten voor je klaar voor het beantwoorden van al jouw vragen! Er worden presentaties, voorlichtingen en interactieve workshops gegeven. 

Natuurlijk proef je de sfeer op onze school en vertellen we je graag over het bijzondere karakter hiervan. Tijdens presentaties leer je de studie naar keuze nog beter kennen. Ook zijn er deze dag experts aanwezig die je alles kunnen vertellen over o.a. toelating en geven ze je hier graag advies over.

Aanmelden

De Open Dag is voor zowel voltijd- als deeltijdopleidingen:

Alvast een beetje sfeer proeven?

Onze studenten en docenten vertellen je graag hoe zij studeren in Wageningen ervaren.

Liever langskomen op een andere Open Dag?

Ga naar het overzicht van al onze voltijd Open Dagen en deeltijd Open Dagen.

Hoe kun je ons bereiken?

Bezoeken

Mansholtlaan 18
6708 PA Wageningen

Contact

E-mail: info.hogeschool.wageningen@aeres.nl
Telefoon: 088 020 6700

Aeres Hogeschool Wageningen