Last minute open avond

Date -

Zit jij in je examenjaar en twijfel je nog over welke studie je wilt gaan volgen? Tijdens deze last-minute open avond kun je je laatste vragen stellen aan studenten tijdens 1-op-1 speeddates, voorlichtingen volgen en onze school bekijken. We helpen je graag bij het maken van de juiste studiekeuze zodat jij met een gerust hart in september kunt starten met een studie.

Opzet van deze open dag

Deze last-minute open avond is speciaal voor leerlingen die in september 2023 willen starten met een studie. Twijfel je nog of heb je nog wat laatste vragen? Kom dan naar deze allerlaatste open avond van dit studiejaar. Als je nog twijfelt is dit je kans om alle informatie te krijgen die je nog nodig hebt voor het maken van je studiekeuze. 

Programma

 18.45 uur                inloop met koffie en thee 
 18.45 - 20.45 uur informatiemarkt
 19.00 - 19.30 uur voorlichtingsronde per studie
 19.30 - 20.30 uur mogelijkheid om te speeddaten met studenten en docenten

Daarnaast kun je op campustour. Tijdens deze tour kom je langs OFW; de woningcorporatie, je kunt een studentkamer bekijken, we gaan langs de Studentsport en sluiten af met een drankje in de bar. Starttijden van de tour: 19.45 uur, 20.00 uur, 20.15 uur.

Studenten Aeres Hogeschool Dronten
Studenten Aeres Hogeschool Dronten
hbo studie Tuinbouw en akkerbouw tuin en akkerbouw Aeres Hogeschool Dronten
Student in Aeres University of Applied Sciences building at Dronten
Studenten Aeres Hogeschool Dronten