Gebouw AHW

Open dag Wageningen op 18 maart

Date -

Weet jij al welke studie bij je past? Tijdens onze open dag ontmoet je docenten en studenten en maak je o.a. kennis met het diverse studieaanbod door het volgen van interessante, interactieve voorlichtingen & presentaties. Op deze manier maak je op een leuke manier kennis met ons en onze hogeschool, zodat jij de juiste studiekeuze kunt maken! Zien we je dan?

Wat kun je verwachten?

Tijdens de open dag staan al onze docenten en studenten voor je klaar voor het beantwoorden van al jouw vragen! Er worden presentaties, voorlichtingen en interactieve workshops gegeven. 

Natuurlijk proef je de sfeer op onze school en vertellen we je graag over het bijzondere karakter hiervan. Tijdens presentaties leer je de studie naar keuze nog beter kennen. Ook zijn er deze dag experts aanwezig die je alles kunnen vertellen over o.a. toelating en geven ze je hier graag advies over.

Aanmelden Voltijd Open Dag

Studenten samen leren in klas 2

Ben je geïnteresseerd in een voltijdopleiding bij Aeres Hogeschool Wageningen? Meld je dan aan voor de voltijd open dag!

Aanmelden Deeltijd Open Dag

Student luistert naar docent

Ben je geïnteresseerd in een deeltijdopleiding bij Aeres Hogeschool Wageningen? Meld je aan voor de deeltijd open dag!

Studiekeuzegesprek voor geĆÆnteresseerden in een deeltijdstudie

Heb je interesse in een deeltijdopleiding bij Aeres Hogeschool Wageningen, dan is het mogelijk om een studiekeuzegesprek in te plannen op deze open dag. Tijdens dit gesprek gaan we in op jouw persoonlijke situatie en vragen.

Alvast een beetje sfeer proeven?

Onze studenten en docenten vertellen je graag hoe zij studeren in Wageningen ervaren.

Studenten op trap
Studenten buiten zittend met hond
Studenten binnen overleg bij krijtbord
Studenten bij receptie
Studenten in mediatheek

Liever langskomen op een andere open dag?

Ga naar het overzicht van al onze voltijd open dagen en deeltijd open dagen.

Hoe kun je ons bereiken?

Bezoeken

Mansholtlaan 18
6708 PA Wageningen

Contact

E-mail: info.hogeschool.wageningen@aeres.nl
Telefoon: 088 020 6700

Aeres Hogeschool Wageningen